Pripevňovanie clip vlasov a ďalšie informácie

Clip-in vlasy fungujú na princípe clip in hrebienkov. Zjednodušene - ide o malé nenápadné sponky našité na zadných stranách clip in vlasových pásov. Tieto sponky obsahujú silikónový prúžok zabraňujúci skĺznutiu aj pri väčšej telesnej záťaži (napr. tanec, šport, apod). V prvom rade popremýšľajte o vhodnom rozmiestnení clip in na Vašej hlave. Klasický set obsahuje 8 rôzne širokých pásov clip in vlasov a je len na Vás kam ktorý pás umiestníte. Pripevňovať vlasy na predĺženie budete zospodu až hore. Uchopte väčšie množstvo vlasov tak, aby v spodnej časti hlavy vznikla cestička. Vlastné vlasy môžete pri korienkoch v tejto cestičke natupírovať a nalakovať pre pevnejšie uchytenie. Vezmite ľubovoľný clip in pás, sponky zasuňte do cestičky a priklapnite. Prvý pás predĺžených vlasov máte uspešne pripnutý, takže nad ním popustite trochu vlasov, aby sa opäť vytvorila cestička, ďalej potom postupujte úplne rovnako ako u prvého clip in pásu a to až na vrchol hlavy. Posledným krokom je správne začesanie. Na vŕšku hlavy Vám zostalo menšie množstvo vlastných vlasov, spustite ich cez najvrchnejšej clip in pás a učešte spolu všetky vlasy . Nakoniec je vhodné vlasy jemne prelakovať, aby Vám prípadná nepriazeň počasia neodkrývala clip in pás pod vlasmi. Celá táto aplikácia zaberie len 5-10 minút.

Clip in predlžovanie patrí k najšetrnejším metódam, ktorý súčasný trh ponúka. Avšak, napriek svojej šetrnosti, metóda niekedy v ženách vyvoláva pochybnosti o tom, či nebude časovo náročné každý deň ráno vlasy nasadzovať a večer opäť dávať dole, ale naozaj NIE! Prvé pripínanie vo Vás môže vyvolať zmiešané pocity, či clip in vlasy boli dobrou voľbou, po čase však spoznáte spolu s rastúcimi skúsenosťami, aká jednoduchá je ich aplikácia. Pripínanie zaberie len niekoľko málo minút a tie stoja za to obetovať, keď sa Vám potom otvoria nové možnosti v úprave vlasov a Vaša premena bude maximálne úspešná.

Pripínanie clip-in vlasov

Pripínanie clip-in REMY ofín

 • Ofina je hustá, váži cca 30 g
 • Dĺžka 15 cm.
 • Obsahuje 2 sponky + silikónový prúžok, zabraňujúci zošmyknutiu.

Pripnutie clip in ofiny je podobné ako pripínanie celých clip in setov k predĺženiu a zahusteniu vlasov. Ofina obsahuje 2 clip sponky, vďaka ktorým bude pevne uchytená vo Vašich vlasoch.

Vezmite clip in ofinu, položte ju tak vysoko nad Vaše čelo, ako sama chcete, zasuňte clip in hrebienky a zaklapnite. Potom iba Vaše vlastné vlasy a vlasy clip in ofiny začešte dokopy a je všetko hotové.

Pripínanie clip-in ofín

Aplikácia tape in vlasov

Tape in je metóda predlžovania vlasov, ktorá sa stala obľúbenou ako v kaderníckych salónoch, tak aj v domovoch mnohých žien. Pripínanie vlasov je veľmi jednoduché a skúsená kaderníčka zvládne vlasy predĺžiť asi za 30 minút. Každá žena si s menšou pomocou môže vlasy prirobiť aj doma, ale je nutné sa riadiť niekoľkými pravidlami.

Tipy:

 • Tape hair by nemali prísť do styku s prípravkami obsahujúcimi alkohol, došlo by k narušeniu spojov.
 • Odporúčame na tape in vlasy používať špeciálne prípravky na predĺžené vlasy. Výsledkom investície do týchto produktov bude dlhšia životnosť vlasov!
 • Spoje sú protialergické, takže sa nemusíte báť nepríjemných reakcií Vašej kože na špeciálnu lepiacu pásku na vlasoch k predĺženiu.
 • Vlasy by sa po aplikácii nemali 48-72 hodín umývať.
 • Pred umývaním vlasy dôkladne rozčešte.
 • Pri umývaní šampón nanášajte jedným smerom a to od korienkov ku končekom vlasov.
 • Pred samotnou aplikáciou umyte vlasy čistiacim šampónom bez zvláčňujúcich a ošetrujúcich zložiek. Nenanášajte kondicionér, stylingové a ani fixačné prostriedky.
 • Ak budete chcieť použiť kondicionér alebo masku na vlasy, použite ju po dĺžke vlasov, ale nie na spoje a korienky Vašich vlasov.

Aplikácia:

Trvanie: 30-120 minút
Vopred si rozvrhnite kam ktorý pásik na hlave umiestnite. K tomu Vám ako pomôcka poslúži náš obrázok.

Aplikácia tape in vlasov

Pri aplikácii tape in vlasov sa využíva tzv. sandwich metóda. Na vopred určenom mieste si hrebienkom naberieme tenký pásik vlasov, ktorý potom jednoducho podlepíme vlasovým pásikom k predĺženiu, ktorý obsahuje lepiacu pásku. Vlasy na pásku pritlačíme hrebienkom a druhým pásikom vlasov k predĺženiu naše vlasy prekryjeme zhora. Obe pásky k sebe silno pritlačíme špeciálnymi kliešťami alebo rukou.

Pre naozaj silné uchytenie odporúčame pred lepením pásik vlasov nahriať žehličkou a až potom olúpať ochranný prúžok papiera a nalepiť na vlasy. Akonáhle budú Vaše vlasy medzi dvoma páskami k predĺženiu, silou ich k sebe pritlačte a spoj nechajte 2-3 sekundy nahriať žehličkou.

Táto metóda je ideálna pre dodanie objemu i dĺžky a spoje sú na dotyk nerozpoznateľné a neviditeľné.

Posúvanie spojov je u metódy tape in častejšie, opakuje sa po zhruba 4-6 týždňoch.

Aplikácia micro ring/micro loop/easy ring/easy loop vlasov

Vlasy v našej ponuke majú na svojom konci uchytený micro ring (krúžok) a vlákno pre ľahkú aplikáciu na Vaše vlastné vlasy. Pomocou vlákna sa navlečie krúžok na Váš prameň vlasov a krúžok sa "zavrie" špeciálnymi kliešťami. Toto predĺženie nevyužíva žiadne lepidlá ani tepelné pôsobenie, ak ho teda prevádza preškolený odborník, je úplne šetrné k Vašim vlasom.

Odrastené spoje sa posúvajú zhruba po 3 mesiacoch.

Aplikácia micro ring vlasov

Aplikácia vlasov na predĺženie keratínom

V prípade predĺženia vlasov keratínom sa zverte do rúk preškolených odborníkov. Keratín, ktorý je na konci vlasových prameňov k predĺženiu, sa nahreje špeciálnymi taviacimi kliešťami, prameň k predĺženiu sa spojí s prameňom Vašich vlasov, keratín sa tak zmieša s Vašimi vlasmi a prstom sa spoj obkrúži. Keratín potom zatvrdne a pevne drží na vlasoch.

Posúvanie prebieha po zhruba 3 mesiacoch v závislosti na rýchlosti rastu vlasov.

Aplikácia vlasov na predĺženie keratínomAplikácia vlasov na predĺženie keratínom

Aplikácia vlasov na predĺženie keratínomAplikácia vlasov na predĺženie keratínom