Prečo nakupovať práve na vlasy-lacne.sk?

Garancia najvyššej kvality vlasov za najnižšiu cenu na trhu. 100% ľudské vlasy európskeho typu REMY. Používame najmodernejšie technológie a postupy spracovania vlasov, tie zaručujú ich perfektné vlastnosti a vzhľad. Poskytujeme doživotnú záruku na pravosť vlasov.

 

 

K objednávkam celých clip in setov, dostanete ako darček ZADARMO sadu clip sponiek, ktoré predlžujú životnosť vlasov, a moderné silikónové hodinky.

 

 

Akýkoľvek tovar z ponuky máme na sklade. Expedícia do 24 hodín. Objednávky, ktoré obdržíme do 14:00 hod odosielame ešte v ten istý deň a do 24 hodín je tovar u Vás. Ak obdržíme objednávky cez víkend, odosielame v pondelok.

 

 

U nás máte možnosť akejkoľvek výmeny (farba, dĺžka, štruktúra, metóda a pod.), alebo vrátenia zakúpeného produktu v pôvodnom stave do 14 dní a následné vrátenie čiastky za tovar na želanie zákazníka.

 

 

Na našej pobočke v Brne -­ Řečkovicích ponúkame tiež predlžovanie vlasov metódou clip in, tape in a micro ring za veľmi nízke ceny. Farbu vlasov, dĺžku aj hustotu Vám pomôžeme vybrať priamo na našej predajni pred aplikáciou, stačí teda jediná návšteva a môžete odísť s krásnymi dlhými vlasmi.

 

 

Staňte sa našimi fanúšikmi na facebooku a vyhrávajte množstvo hodnotných cien.