Otázky a odpovede o predlžovanie vlasov

Otázky a odpovede na clip in vlasy

1. Ako sa clip in nasadzujú?

Clip in hair patrí medzi najľahšie metódu predlžovania vlasov. Clip in sa pripevňujú pomocou malých sponeček ku korienkom pravých vlasov, ktorý sponečky prekryjú.

2. Koľko času zaberie nasadzovanie clip in a ako moc je náročné?

Pripevňovanie clip in vlasov zaberie minimum času, väčšinou maximálne 5 minút. Predlžovanie touto metódou zvládne každý sám bez akejkoľvek pomoci v pohodlí svojho domova.

3. V akých farbách sú clip in k dostaniu?

Clip in sú k dostaniu v širokej škále farieb klasických, melíroch, ale tiež tých extravagantných, vďaka ktorým si môžete účes oživiť.

4. Z čoho sa clip in vyrába?

Clip in sa vyrába zo syntetických alebo 100% ľudských vlasov.

5. Ktorý typ vlasov je najlepší?

Nedá sa úplne jasne povedať, ktorý typ vlasov je najlepšie, pretože každá zákazníčka upřednosňuje niečo iné. Všeobecne ale platí, že 100% ľudské vlasy európskeho typu, ktoré nájdete aj v našej ponuke, majú výborný pomer ceny a kvality a pri správnej starostlivosti majú dlhú životnosť.

6. Čo znamená označenie REMY?

Toto označenie vystihuje vlasy s kutikulou iba smerom nadol, teda je maximálne obmedzené nežiaduce zachuchvalcovanie.

7. Ako musím o clip in starať?

Clip in možno podľa potreby umývať šampónom s kondicionérom. Potom nechajte voľne uschnúť, rozčešte a ďalej upravujte.

8. Je možné clip in chemicky a tepelne upravovať?

Pri syntetických clip in sa úpravy tohto typu neodporúčajú. V prípade 100% ľudských vlasov môžete vykonávať tepelnej úpravy (tzn. fénovať, žehliť, natáčať), je možné tiež ladiť odtieň vlasov pomocou prelivov (snáď len odfarbovanie nie je vhodné, pretože by mohlo vlasom uškodiť).

9. Ako často môžem clip in nosiť?

Clip in môžete nosiť prakticky stále, snáď len cez noc by som ich odporúčala odložiť. Ale v tomto prípade všetko závisí na vašom vlastnom uvážení.

Otázky a odpovede ohľadom objednávok

1. Za ako dlho od objednávky mi vlasy prídu?

Pre všetok tovar skladom, pri objednávke do 14:00 hodín jedného dňa, ešte v ten istý deň expedujeme a pošta Vám balík doručí za 3 – 4 dni.

2.Neprišiel Vám automatický e-mail potvrdzujúci objednávku?

Ak Vám automatický e-mail potvrdzujúci objednávku nepríde ani do 15 min. od objednávky, v tomto prípade nám napíšte e-mail na: info@clipinhair.sk a uveďte v texte e-mailu: Vašu doručovaciu adresu Váš e-mail a telefón Názov tovaru ktoré objednávate + farbu Objednávku ihneď preveríme, prípadne Vám ju vytvoríme manuálne a o všetkom Vás budeme ihneď informovať mailom alebo telefonicky.

3. Je to už viac ako 4 dni kedy Vám došiel e-mail potvrdzujúci expedíciu, ale balíček stále nedorazil?

V tomto prípade je balíček s najväčšou pravdepodobnosťou uložený na Vašej najbližšej pošte na vyzdvihnutie. Poštár sa snaží prvý deň balíček doručiť na adresu, ak Vás nezastihne, zvyčajne hodí do schránky oznámenie o príchode zásielky (niekedy aj sa stane že nehodí) a balíček uloží na pošte. V každom prípade aj bez tohto oznámenia Vám balíček na Vašej pošte podľa Vášho mena vypátrať a vydajú. Na pošte je balík uložený max. 7 dní v ktorých si ho musíte prevziať, inak ho pošlú späť k nám. V prípade akýchkoľvek problémov nás môžete kontaktovať na: info@clipinhair.sk alebo na tel: (+420) 776 605 477 môžeme balík dohľadať podľa podacieho čísla a na internete a ihneď zistiť, kde sa nachádza.

4. Je možné zakúpený tovar vymeniť alebo vrátiť?

Áno, zakúpený tovar je možné podľa obchodných podmienok v pôvodnom stave do 14 dní od prevzatia vymeniť, alebo vrátiť. Ak tovar vraciate, peniaze Vám budú poslané na účet do 14tich dní.

5. Kde si môžem nechať vlasy predĺžiť?

Clip in si zvládnete aplikovať úplne sama v pohodlí Vášho domova. Pokiaľ máte záujem o predĺženie vlasov micro ring, keratín, alebo tape in - obráťte sa na skúsenou kaderníčku.

6. Chcela by som si tovar vybrať osobne, musím mať objednávku vopred?

Objednávka vopred nie je nutná. Tovar si môžete vybrať a hneď aj zakúpiť na našej predajni (Brno-Řečkovice, ČR) každý všedný deň od 9:00 do 18:00. Pri osobných odberoch je ale možná platba iba v hotovosti.

7. Zasíláte tovar i do zahraničia?

Áno, určite. Zasielame bežne aj na Slovensko (platba vopred i dobierka) a do ostatných krajín (iba platba vopred). Expedujeme každý všedný deň.